Серпень

• Станом на 07 серпня 2014 року центрами первинної медико-санітарної допомоги Дніпропетровської області оглянуто 1476 сімей, 3 604 громадян, з них 1 121 дитина, які прибули з території східних областей України та Криму.
    детальніше...
  • З метою удосконалення надання та забезпечення доступності первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики – сімейної медицини для населення області департаментом охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації оголошено конкурс на Кращу амбулаторію області 2014 року.
    детальніше...
  • 8 серпня відбувся візит заступника Міністра охорони здоров’я Наталі Лісневської до Дніпропетровської області для перевірки організації та якості надання медичної допомоги переселенцям із Сходу України.
    детальніше...
  • Днепропетровск посетил министр здравоохранения Олег Степанович Мусий. В рамках визита он выступил перед главврачами медучреждений области, рассказал о своем видении перспектив развития отрасли.
    детальніше...
  • По случаю Всемирного дня борьбы с вирусными гепатитами в городах и районах Днепропетровщины работали мобильные лаборатории. В них каждый желающий мог пройти бесплатное экспресс-тестирование на гепатит С. В этом году в акции приняли участие 894 человека.
    детальніше...
  • Председатель Днепропетровского областного совета Евгений Удод предложил общественности провести открытые общественные слушания относительно увеличения количества социальных аптек на Днепропетровщине.
    детальніше...
  • 21 серпня 2014 року в Дніпропетровську стартував проект «Дніпропетровщина – область здоров’я». Про це повідомили на прес-конференції радник Міністра охорони здоров’я України Олена Євстигнєєва, директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Македонський, ректор Дніпропетровської медичної академії Георгій Дзяк, головний позаштатний онколог департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Машталер та медіа-координатор центру громадського представництва «Життя» Марія Голуб. Акція передбачає проведення просвітницької роботи та пропагування на державному рівні здорового способу життя.
    детальніше...